Hakkımızda

Firmamız kurucusu alüminyum profil sektöründe yönetici olarak yıllarca görev almış ve 2013 yılı itibari ile alüminyum profil tasarım ve uygulamalarında satış mağazası kurarak sektörde yeniliklerin adresi haline gelmiştir.

Maksimum müşteri menuniyeti kaliteli ve hızlı ürün temini ile sektörde söz sahibi olmayı vizyon olarak belirlemek, başarılarımızın temelinde yatan en önemli esaslardır.

Öncelikli amaçalarımız  müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim, ve sektör liderlerine çözüm sağlanmasıdır.

Yaptığımız argelerle alüminyum sektörü ciddi ilerleme kaydetmiştir. bir çok alanda alüminyum profil kullanımının argesini tamamlayarak yeni alanlar acilmiştir.  Cam balkon,ısıcamlı cam balkon gibi çelikkapı gibi otomatik giyotin sistemler gibi tasarımlarımız bir çok firmaya ışık olmuştur. 

En büyük beklentilerimiz ise sektörde yapılan argelerin  dünya genelinde kabul görür hale gelmesidir.

Konjonktürel Dünya'da alüminyum profil sektörünü ülkemizin hak ettiği noktaya taşımak için sektör liderleri ile paralel çalışarak katkıda bulunmaktır.

Gerek mimari gerek mühendislik alanlarda  sektörde iş geliştirme planları yaparak sektöre katkıda bulunan bir firma olmak bizlere onur ve gurur vermektedir...

 Alüminyum profil kısa zamanda çok geniş dallarda kullanılmaya başlamıştır. Bunlar arasında Savunma Sanayi, Medikal Sektörü, Otomotiv Grupları, Silah Sanayi, Çelik Kapı Sektörü, Cam Balkon sektörü gibi bir çok örnekler verilebilir.

Aklınıza gelecek bir çok yerde kullanılan bu madenle konu ile alakalı çözüm arayan kişilerin yanında olmak, tasarımları ve profilin imalatına katkıda bulunmak,teknolojik gelişmelerde lokomotif rol alarak yaratıcı ve arge'ye önem veren bir firma kişiliğinin yanı sıra toplum etik değerlerine, çevreye toplumsal yaşama katkıda bulunan bir aileyiz.

İşlenebilirliği ve uygulanabilirliği açısından çok fonksiyonel olan bu maden ile yapılan birçok mimari ve mühendislik uygulamalarında Alte alüminyum ailesi olarak yer almaktayız. sektöre yapılan yenilikler ve argeler doğrultusunda yapılan arge çalışmaları sonuçları olarak  Cam balkon kapatma sistemlerinin bazıları, ısı camlı cam balkon tasarımı, alüminyum fitil buluşu, istenilen yerden açılabilen cam balkon buluşu, %100 su geçirmeme garantili sürme sistemi, giyotin sistem, dik calışan motorlu cam kapatma sistemi, dik tekerli cam balkon sistemleri, vasistaslı cam balkon kanat sistemi, çelik kapı alüminyum profilleri, çelik kapılarda alüminyum kullanımı, iç oda kapılarında alüminyum kanat kullanımı ve kasa kullanımı, eşik alüminyumu uygulaması, çelik kapıda alüminyum menteşe kullanımı, contalı su geçirmeyen cam balkon fitili, pvc pencere sistemlere alüminyum kapak tasarımı, hareketli üstten askılı oynar tekerli cam toplama mekanizması, kendinden perdeli cam balkon sistemi, çelik kapı kanat ve kasa komple alüminyum sac olmadan kapı yapımı, çelik kapılarda cam kanat uygulamaları, yüksek güvenlikli alüminyum kaplamalı çelik kapı profilleri gibi  tasarımlar tamamlayarak  ve satişınıza sunuyoruz. 

ALTE ALÜMİNYUM SEKTÖR YENİLİKLERİNİN ADRESİDİR.

SAYGILARIMIZLA...

Test

Form Gönderimi

Tamam